Motosiklet kategorisinde 941 ilan bulundu.
  • Görünüm

İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi Adres

Motor Fiyatları

Motor fiyatları her bütçeye ve tarza uygun seçenekler sunuyor. Sıfır veya ikinci el 50 cc, 100'lük ve 125 motosiklet bulmak için ilanları görebilirsiniz. En ucuz 2. el yarış, scooter, cup, kurye ve plakasız motor sizi bekliyor.

Ülkemizde en çok araştırılan konular arasında motor fiyatları ilk sırada yer aldı. Motor almak isteyen kullanıcılar için fiyat listesi ve motor özelliklerini araştırdık. Hadi gelin birlikte inceleyelim. Özgürlüğü ve maceracı ruhunuzu ön plana çıkartan araçlardan biri motor olarak karşımıza çıkar. Şehir trafiğinden kurtulmak için birçok kişi motor kullanımını tercih etti. Bu yüzden yerli ve yabancı olmak üzere birçok marka motosiklet üretmeye ve müşterilere sunmaya başladı. Motor alırken sürücünün ihtiyaçları ve kişisel tercihleri ön plana çıkar. Hangi tarz ve hangi model motor alacağınız konusunda kararsızsanız ilk önce ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyin.

Motosiklet Fiyatları

Motosiklet modelleri farklı kullanım amaçlarına göre birçok farklı kategoride yer alır. Yolculuk yapmak, satış yapmak ya da yarışlara katılmak için farklı marka ve modellere ait motosikletlere ulaşabilirsiniz. Motosiklet gün içerisinde birçok ihtiyacınızı hızlı ve kolay bir şekilde halletmenize olanak sağlar. Motosiklet seçerken dikkat etmeniz gerekenler ve fiyata önemli ölçüde etkili olan unsurlar şu şekildedir;

  • Performans
  • Yakıt Tüketimi
  • Motosiklet Boyutu
  • Fren Gücü
  • Lastik Kalitesi

2 El Motor Fiyatları

Motosiklet seçerken en çok tercih edilen markalara göre fiyat farklılığı ortaya çıkar. Markalar müşterilerinin kişisel tercihlerine göre farklı kategorilerde yer alan motosiklet üretimi yapmaktadır. 2. el motor almak istiyorsanız kategorilere göre kişilerin en çok tercih ettiği motor markaları tercih edebilirsiniz.

En Ucuz Motosiklet Fiyatları 2 El

Motosiklet sizin için yaşam tarzı haline gelmiş olabilir. İstediğiniz modeller eğer bütçenize çok fazla geliyorsa en ucuz motosiklet markalarını tercih edebilirsiniz. İkinci el motosiklet almak için hem performansı iyi hem de uygun olan motosiklet marka ve modelleri listede yer alıyor.

100 lük motor 2 el fiyatları

100’lük motorların hızı temsil etmediğini unutmayınız. Bu motorun silindirik hacmi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. 100’lük modeller genellikle 6.4 beygir gücüne sahip olur ve 70-80 hız yapma kapasiteleri vardır. Ayrıca 100’lük motorlar genel olarak 100 kilometre de 2.50 litre benzin yakma potansiyeli bulunmaktadır. 2. el 100’lük motor fiyatları markalara ve modellere göre değişiklik gösterir.

50 cc motor 2 el

Küçük boyutlarda oluşan ve tek kişinin binebileceği motor modellerinden biri 50 cc olarak bilinir. 6 ayda bir vergi ödemenize ve trafik sigortası yaptırmanıza gerek yoktur. Yakıt tüketimi az olduğu için orta bütçeye sahip kişiler için tercih edilme sebeplerinden biridir. Motor beygir gücü 2.5 gücündedir. İkinci el 50 cc motor fiyatları dar gelir ve orta gelir sahip kişiler rahatça alabilirler. Fiyat ve performans ürünü olarak karşımıza çıkar.

Plakasız Ruhsatsız Motor Satılık

Birçok kişi motoru plakasız ve ruhsatsız bir şekilde kullanır. Ancak bu durumlarda belirli bir yasal cezanın olduğunu unutmayın. Plakasız motor kullanan kişiler yakalanırlarsa maalesef araçlarına el konulur. Bunun yanında para cezası ödenmesi gerekir. Ruhsatsız motosiklet kullanımında ise hem para hem de trafikten men cezası uygulanır. Bu cezaları göz önünde bulundurarak motosiklet almanızı öneririz.

Kurye Motor Fiyatları

Kurye motorları belirli özelliklere sahip olmalıdır. Titreşimi az, hızlı ve performansı güçlü motosikletler tercih edilmesi daha doğru bir karar olacaktır. Kişisel kullanım ihtiyacına göre değişse de genel olarak 50 cc ve 100 cc’lik motosiklet tercih edilmektedir. Kurye motoru satın alırken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri ise dayanıklılık olarak karşımıza çıkar. Performans ne kadar önemli olsa da ilerleyen dönemlerde sıkıntı yaşanmaması için dayanıklı bir motor tercih etmeniz gerekir.

2021-2023 © Motosikletalsat.com Tüm Hakları Saklıdır.