500 TL’ye Motosiklet - 1000 TL Motor Alınır Mı?

21 Aralık 2022
500 TL’ye Motosiklet - 1000 TL Motor Alınır Mı?

500 TL’ye motosiklet almak bugün birçoklarının araştırmalarını süslüyor. Araç fiyatları arttığı gibi son yıllarda motosiklet fiyatlarında da büyük bir artış söz konusu. Bu nedenle 500 TL’ye motosiklet almak mümkün değil. Bugün en uygun motor fiyatları 15.000 TL’den başlamaktadır. Scooter kategorisinde yer alan bu motosikletleri marketlerde bile online satış ile görebilirsiniz.

500 TL fiyat ile doğrudan motosiklet almak mümkün değil. Motosiklet fiyatları kalitelerine göre 27.000 TL’den başlamaktadır. İkinci el olarak daha uygun fiyatlara alınabilen motosikletleri sıfır almak isterseniz en az 30.000 TL’yi gözden çıkarmalısınız. Detaylar, taksitle motor almaya ilişkin merak edilenler yazımızda.

500 TL Taksitle Motor

500 TL taksitle motor almak için birevim, eminevim gibi platformlara başvurabilirsiniz. Aylık taksitler ile dosya masrafı da ödeyerek taksitli bir şekilde motor sahibi olmak mümkün. Öte yandan aylık taksitler ile evkur platformu üzerinden de motor alabilirsiniz.

Motor alışverişinde ikinci el motorlar için taksitle alışveriş yapılmamaktadır. Sıfır motor alacaklar için uygun şartların olması halinde aylık periyotlar halinde taksitli satış yapan başlıca yerler; mutluevim, eminevim, birevim gibi platformlar ve EVKUR’dur.

1000 TL’ye Motosiklet Sahibinden

1000 TL’ye motosiklet motosiklet platformu üzerinden kiralanabilmektedir. 1.000 TL fiyatlı motosiklet satışları sıfırda olmadığı gibi ikinci el kategorisinde de yoktur.

Motosiklet satın alırken uygun fiyatlı olan seçenekleri arıyorsanız scooter tarzına bakabilirsiniz. Düşük motor gücü ile saatte ortalama 30 km hıza kadar çıkabilen motorların fiyatları 7.000 TL’den başlamaktadır.

Sahibinden platformu üzerinden 1.000 TL’ye motosiklet satın almak mümkün değil. Uygun fiyatlı olan ürünlerde kiralama ücretleri yazılmaktadır. Motosiklet alırken 1.000 TL aylık ödemeler ile almak isterseniz sıfır motosiklet bayilerini tercih edebilirsiniz.

SSS

Küçük motosikletlerin fiyatları ne kadar?

Küçük motosikletlerin fiyatları 7.000 TL’den başlamaktadır. Motor gücü, motosiklet özellikleri ve markasına göre fiyatlar değişmektedir.

En hızlı motosiklet kaç basar?

Dünyanın en hızlı motosikleti saatte 560 kilometre hız yapabilmektedir. Dodge Tomahawk marka motosikletin fiyatı ise 600.000 Dolardır.

İkinci El Motosiklet İlanları

100 lük Motor 2. El Fiyatları

Motosiklet Ruhsat Çıkarma Ücreti

Motosiklet Muayene Ücreti

Avrasya Tüneli Motosiklet Geçiş Ücreti

En İyi Elektrikli Motosiklet

Sıfır Motor Alırken Masraflar

Motosiklet Plaka Çıkarma Ücreti

Motosiklet Fuarı

Honda Motosiklet Fiyat Listesi

Haber Yorumları
2021-2024 © Motosikletalsat.com Tüm Hakları Saklıdır.