2024 Motosiklet Fuarı İstanbul

16 Kasım 2022
2024 Motosiklet Fuarı İstanbul

Motosiklet hem ülkemizde hem de dünyada insanlar için çok büyük bir tutku. Motosikletleri yalnızca bir ulaşım aracı olarak tanımlamak mümkün değil. Bu harika araçların kullanıcılarına sunduğu hisler çok daha büyük. Motosiklet dünyasını seven ve içerisinde yer almaktan büyük bir keyif duyan kişiler için 2023 motosiklet fuarı muhteşem bir seçenek olacak.

Dünyanın birçok farklı bölgesinde düzenlenen motosiklet fuarları farklı markaları kendisine çekmeyi başarıyor. Ülkemizde düzenlenen 2023 motosiklet fuarı da bunu en iyi biçimde gerçekleştirmekte. Birçok önemli motosiklet ve parça üreticisi bu fuarda kendisine yer bulmayı başarıyor. 27-30 Nisan 2023 tarihinde gerçekleşecek olan bu fuarı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Motobike istanbul 2023 bilet fiyatı 135 TL'dir.

Motosiklet Fuarı

 

2022 Motosiklet Fuarı Ne Zaman?

2022 bitmeden önce motosiklet fuarına gitmeyi planlayan motor tutkunları için kötü bir haberimiz var. Maalesef 2022 senesinde motosiklet fuarı 21-24 Nisan tarihlerinde gerçekleşti ve tamamlandı. Kendisine en yakın tarihte motosiklet fuarına gitmek isteyen kişiler için 2023 motosiklet fuarı en doğru adres olacak. Bütün planlarınızı Şubat ayında düzenlenecek olan bu organizasyona göre yapmanızı öneriyoruz.

2022 fuarı son derece başarılı geçti. Fuarın açık kaldığı süre boyunca tam 108.485 kişi fuarı ziyaret etti. Fuara 285 farklı marka katılım gösterdi ve bu markalardan 128 tanesi kendisine özel bir stant satın alarak ürünlerinin tanıtımlarını gerçekleştirdi. Birçok markanın yeni dönemde kullanıcılarına sunacağı ürünler ilk defa bu fuarda görücüye çıktı. Fuar 12.385 metrekarelik bir alana yayılmıştı ve 4 gün boyunca devam etti. Tüm günler için bilet alan motor tutkunları ise unutulmaz bir dönem geçirmiş oldular.

Fuara katılım gösteren kişiler için muhteşem bir deneyim ortaya çıkıyor. Bunun yanında fuarda kendisi için bir stant satın alan markalar da önemli bir adım atmakta. 2022 senesinde düzenlenen fuar 2023 motosiklet fuarı için de önemli bir belirteç oldu. Bu sene çok daha fazla markanın ürünlerini insanlara sunması ve önemli tanıtımlar yapması bekliyor. Eğer zamanınızı ayarlamanız mümkünse kesinlikle bu fırsatı kaçırmayın.

İstanbul Motosiklet Fuarı 2023 Nerede?

2022 senesinde düzenlenen harika fuarı geride bıraktık ve artık 2023 senesinde düzenlenecek olan fuarı düşünmeye başlamamız gerekiyor. 2022 senesinde binlerce kişinin fuarı ziyaret etmesinin ardından 2023 senesinde çok daha önemli atılımlar oldu. 2022 senesinde fuar İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenmişti. Son derece başarılı geçen fuar bu sene de aynı adreste katılımcıları ile bir araya gelecek.

Düzenlenecek olan fuarda motosikletlerin yanı sıra bisikletlere de önemli bir yer veriliyor. 2022 senesindeki fuara göre 2023 senesinde çok daha fazla bisiklet kullanıcısının fuara gelmesi bekleniyor. Özellikle yeşil bir dünya elde etmek adına tüm dünyada yapılan çalışmalar düşünülürse bisikletler için yeni adımlar atılması son derece doğal. Bisiklet dünyasına dair muhteşem bilgileri ve yepyeni ürünleri bu fuar alanında görmek mümkün olacak.

Fuar merkezine ulaşım son derece kolay. Kendi özel arabanızla geldiğinizde hiç sorun yaşamadan fuarda zaman geçirebilirsiniz. Ancak toplu taşıma araçlarını kullanmak da son derece mantıklı bir seçin. Eğer İstanbul dışından 2023 motosiklet fuarı için geliyorsanız metro, marmaray, metrobüs, İDO deniz otobüsleri, İETT otobüsleri ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarının tamamını kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre en kolay tercihleri yapabilirsiniz.

Motobike Istanbul 2023 Bilet Fiyatları

Herkes 2023 motosiklet fuarı için bilet fiyatlarını merak ediyor. 2022 senesindeki gibi fuar 4 gün sürecek. 2022 senesinde ilk gün biletler 60 TL, ikinci gün 70 TL, üçüncü ve dördüncü gün için ise 85’er TL olarak belirlenmiştir. Ancak fuarın başından sonuna kadar katılım göstermek isteyen kişiler için 150 TL tutarında kombine bilet satışları yapılmıştı.

2023 senesi için henüz bilet fiyatları açıklanmadı. Biletlerin geçmiş dönemde olduğu gibi yine Biletix üzerinden satışa sunulması bekleniyor. Bilet fiyatlarının biraz daha yüksek seviyelere çıkacağına dair beklentiler mevcut. Ancak çok büyük bir fark da beklenmiyor.

İkinci El Motosiklet İlanları
Haber Yorumları
2021-2024 © Motosikletalsat.com Tüm Hakları Saklıdır.