Ankara Motosiklet Festivali 2023

21 Temmuz 2023
Ankara Motosiklet Festivali 2023

Ankara motosiklet festivali 2023 yılı için başladı. Ankara ilçesinde gerçekleşecek olan motosiklet festivali hakkında tüm detayları içeriğimizde ele aldık.

Ankara Motosiklet ve Kampçılık Spor Kulübü Derneği tarafından motosiklet festivalinin düzenleneceği açıklandı. Festival dört gün boyunca sürecek olup tüm motor sevenlerin festivale katılması bekleniyor. Festival 20 Temmuz ile 23 Temmuz 2023 tarihlerinde gerçekleşecektir. Girişler ücretsiz değil. Festivale giriş yapmak için 100 TL ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca festival alanında dört gün boyunca kamp yapma imkanınız var. Sadece giriş ücreti ve kamp malzemelerinizi getirmeniz yeterli olacaktır. Festival alanında yemek ve içecek stantları mevcut olacak.

Ankara Motosiklet Festivali Nerede

Ankara Motosiklet Festivali Nerede

Ankara'da düzenlenen 4’üncü festival 20 Temmuz tarihinde başlıyor. Eğer festivale katılmak istiyorsan kamp çadırını alarak kamp yerine gitmen yeterli. Ankara'da bulunan Karaköy Mesire alanında gerçekleşecektir. Oyun, çekiliş, konser ve yarışlar tüm motor aşıklarını bekliyor. 20 Temmuz'dan 23 Temmuz'a kadar sürecek olan motosiklet festivalini kaçırmayın. Ayrıca festivalde kazanılan tüm paralar depremzedelerin yararına kullanılacağı açıklandı. Ankara Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla motosiklet festivaline 100 TL ücret ödeyerek giriş yapabilirsiniz.

  • Ankara Motosiklet Festivali Adres; Karaköy Mesire Alanı, Karacaören, Altındağ/Ankara

Ankara Motosiklet Festivali Ne Zaman

Ankara motosiklet festivaline katılmak için tarihleri kaçırmayın. 20 Temmuz ile 23 Temmuz arasında sürecek olan motosiklet festivaline hemen katılım sağlayabilirsiniz. 100 TL gibi uygun fiyatla festival alanına kamp çadırınızla birlikte giriş yapabilirsiniz. Kişi sınırlaması yoktur. Katılım sağlamak için ya da sorunlarınızı dile getirmek için anmokask06 Instagram adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Festivalin konum bilgileri ve festivalde yaşanan güzel anılar bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır. Motosiklet festivalinde sahne çıkacak ünlüler şu şekildedir;

  • 20 Temmuz; Blackout Band,
  • 21 Temmuz; Metafour, Ambargo, DJ Can
  • 22 Temmuz; Tibet Ağırtan, Ranfor Rock
Haber Yorumları
2021-2024 © Motosikletalsat.com Tüm Hakları Saklıdır.